Hayallerinizin Düğünü Elio Sedef'te

Doğa içinde size özel bir loca

Sedef Adası’nda misafirleriyle buluşan Elio Sedef, romantizmi doyasıya yaşamak isteyen çiftler için rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Marmara Denizi’nin en güzel adalarından biri olan Sedef Adası’nda 2010 yılından beri hizmet veren Elio Sedef, muhteşem atmosferiyle hem yeni bir hayata 'Evet' diyen çiftlere hem de konuklarına ilkleri yaşatıyor… Elio Sedef’te eşsiz bir manzara karşısında, dalgaların sesi eşliğinde evliliğe ilk adımı atacak olan çiftler, unutamayacakları bir geceye imza atıyor.

Bistro düzeninde 700, oturmalı düzende ise 250 kişiye rahatlıkla hizmet verebilen Elio Sedef, ister kokteyl ister yemek düzeninde konuklarını ağırlıyor.

Düğün menüsünü davet sahibi değil misafir belirliyor! Davet sahipleri, Elio Sedef’te özel bir düğün menüsüne bağlı kalmıyor istenildiği takdirde misafirler, davet günü Elio Sedef Restaurant-Bar menüsü dahilinde kendi damak zevkine göre belirlediği lezzetleri tadıyor.

Elio Sedef Restaurant-Bar menüsü, İtalyan ağırlıklı Akdeniz mutfağı olup taptaze mevsimine göre günlük balıkları ve Türk mutfağına özgü lezzetleri de barındırıyor. Elio Restaurant- Bar’da ayrıca yurt dışından özel olarak getirilen Sushi ustasının Elio Sedef misafirleri için hazırladığı sushi menüsü ve geniş şarap kavı da misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Elio Sedef’e ulaşımElio Sedef, özel tekneleri ile gelen misafirleri için demirleme alanı ve kendisine ait iskelesinde teknelere kolay ulaşım imkanı sunduğu gibi; mekana ayrıca Kartal ve Adalar’dan da ulaşım sağlanabiliyor.